Politike

“Të largohet”, Blendi Fevziu del hapur kundër Ramës: Vendi përpara karrierës

Moderatorja Luana Vjollca, e pyeti për tre ndryshimet që duhet të ndodhin në vendin tonë dhe Fevziu të parën caktoi largimin e qeverisë aktuale.
Featured image of article: “Të largohet”, Blendi Fevziu del hapur kundër Ramës: Vendi përpara karrierës Edi Rama dhe Blendi Fezviu

TIRANË– Gazetari Blendi fevziu ka deklaruar se qeveria aktuale duhet të largohet. I ftuar në “Shiko kush luan”, Fevziu doli hapër kundër kryeministrit Edi Rama teksa u shpreh se vendi ynë ka nevojë për një rotacion.

Moderatorja Luana Vjollca, e pyeti për tre ndryshimet që duhet të ndodhin në vendin tonë dhe Fevziu të parën caktoi largimin e qeverisë aktuale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Do bënte shumë mirë të ikte qeveria! Ky do ishte ndryshimi më i mirë se do krijonte një rrotacion. E dyta do ishte shumë mirë që ai që do vinte të kishte besimin absolut të shqiptarëve. E treat, është që ky vend duhet të ketë një lloj perspective. Duhet menduar më shumë per vendin sesa për karrierën e tyre brenda partisë,”– tha Fezviu.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment