Showbiz

‘Të kesh një nga këto i ke disa femra në krah…’, Redi Jupi tregon arsyen pse vajzat vdesin për Lorik Canën(Video)

Kush prej vajzave shqiptare nuk e pëlqen Lorik Canën? Ai është një prej futbollistëve më simpatik shqiptar që nuk kalon kurrë pa u vënë re në çdo shfaqje publike.
Featured image of article: ‘Të kesh një nga këto i ke disa femra në krah…’, Redi Jupi tregon arsyen pse vajzat vdesin për Lorik Canën(Video) Lorik Cana dhe Redi Jupi.

Të gjithë vajzat e pëlqejnë një mashkull si Lorik Cana, por a keni menduar ndonjëherë se çfarë e bën realisht Lorikun tërheqës? Nëse jo, ish-futbollisti, Redi Jupi e ka një përgjigje dhe më në fund e mësuam edhe ne.

I ftuar në “Mos i fol shoferit”, Redi u pyet nga Rudina se pse vajzat “vdesin” për Lorik Canën dhe përgjigja e Redit ishte kjo.

“Loriku është futbollist i mirë, djalë simpatik dhe i edukuar. Të kesh një nga këto dhe ke disa femra në krah, po t’i kesh të treja pastaj…”, -u shpreh Jupi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.K/Dosja.al

Shto Koment