Kuriozitete

“Të jesh i pasur, pa asnjë lek në xhep”, froni me xham antiplumb që mban 1 MILIONË dollarë(FOTOT)

Kjo vepër arti është e realizuar nga artisti Alexet Sergienko, dhe është quajtur  “Froni i parave x10”.
Featured image of article: “Të jesh i pasur, pa asnjë lek në xhep”, froni me xham antiplumb që mban 1 MILIONË dollarë(FOTOT) Froni me 1 milionë dollarë brenda

MOSKË- Së fundmi është realizuar një ekspozitë në Moskë ku çdo  vizitorë mund të ulet mbi një karrige, ose më saktë një fron që është i mbushur me 1 milionë dollarë.

Kjo vepër arti është e realizuar nga artisti Alexet Sergienko, dhe është quajtur  “Froni i parave x10”.

Sigurisht  që  nuk është dhe kaq e lehtë të marrësh qoftë edhe 1 dollarë nga ky fron, pasi është i krijuar nga një xham antiplumb, dhe shifra brenda këtij froni kap vlerën e 1 milionë dollarëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Dailymail 

A.C/Dosja.al

Shto Koment