Bota

Të gjithë në internet u fiksuan pas saj, ju prezantojmë me sozinë e Melania Trump

Një tjetër Melaina Trump. Cila është e vërteta prej tyre dhe si e kuptuan njerëzit se ajo nuk është Melania e vërtetë.
Featured image of article: Të gjithë në internet u fiksuan pas saj, ju prezantojmë me sozinë e Melania Trump Melania Trump.
Përditësuar:

Interneti është i bindur se Melania Trump përdor një tjetër grua, që është sozia e saj, për të shmangur disa nga daljet publike me Donald Trump.

Të gjithë kanë postuar foto që përdorin edhe hashtagun #fakemelania dhe tregojnë disa prova që ajo nuk është i njëjti person, por si qëndron e vërteta? “Nuk është çudi që ajo dukej sikur kishte humbur nja 12 cm në gjatësi”,- shkruan një komentuese.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të tilla teori kanë nisur që prej tetorit të 2017-ës. Falë gafave të përsëritura të Trump dhe disa ndryshimeve të dukshme në fizikun e tij, njerëzit ishin të bindur që kreu i Amerikës shoqërohej nga sozia e saj dhe jo vetë ajo

Komentet në Twitter.
Donald Trump dhe Melania Trump.

L.K/Dosja.al

Shto Koment