Argetim

Të gjithë përdoruesit e Instagram të ‘trishtuar’, Instastory jashtë funksionit

Këtë herë Instastory kanë qenë jashtë funksionit, përdoruesit nuk mundën të përditësonin foto apo video për disa orë.
Featured image of article: Të gjithë përdoruesit e Instagram të ‘trishtuar’, Instastory jashtë funksionit Instastory.

Për Instagram mesa duket nuk paskan fund problemet. Aplikacioni ditët e fundit ka pasur probleme me ripërditësimin e fotove dhe videove.

Këtë herë aplikacioni ka qenë jashtë funksionit dhe përdoruesit nuk kanë mundur të përditësonin fotot apo videot në Instastory. Ashtu siç ka ndodhur gjithmonë, përdoruesit janë ankuar në Twitter për mosfunksionimin e Instagram-it.

Kohët e fundit rrjetet sociale janë përballuar me shumë probleme në përditësimin e të dhënave dhe përdoruesit kanë mbetur shumë të pakënaqur. Një zgjedhje mes rrjeteve sociale më shumë të përdorshme, Twitter mbetet i preferuari, edhe pse Instagram ka më tepër përdorues, problemet janë të shpeshta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Independent 

L.K/Dosja.al

Shto Koment