Bota

“Të gjithë më dëshirojnë”, si flirtonte Trump me bukuroshet e famshme duke i lënë shije të hidhur: Jam njeriu më i pasur në Amerikë

Takimet ‘brutale’ të Trump dhe flirtet pa vend me yjet e televizionit janë përmbledhur në disa deklarata që kanë dhënë disa nga personazhet e showbiz-it të ngacmuara nga lideri i SHBA_së.
Featured image of article: “Të gjithë më dëshirojnë”, si flirtonte Trump me bukuroshet e famshme duke i lënë shije të hidhur: Jam njeriu më i pasur në Amerikë Lideri i SHBA-së, Donald Trump.

SHBA– Yjet e televizionit, kur vjen puna të flasin për Donald Trump, nuk rezervohen! Sidomos vajzat që e kanë takuar dhe janë ngacmuar nga presidenti i Amerikës. Salma Hayek, Brooke Shields dhe Emma Thompson kanë treguar me detaje momentet ku lideri i SHBA-së, kohë më parë, nuk ka nguruar të flirtojë me ta, duke i përmendur pasurinë e tij.

Salma Hayek: “Ai mori numrin tim dhe me ftoi për një darkë jashtë. Kur i thashë që nuk do të dilja me të edhe nëse nuk kisha një të dashur, ai më tha. Por dikush i tha National Enquirer që ai nuk do të dilte me mua sepse isha shumë e shkurtër. “

Brooke Shields: “Unë isha në vend gjatë një filmi, dhe ai më thirri menjëherë pasi ai kishte kryer një divorc … dhe tha:” Unë me të vërtetë mendoj se duhet të dalim bashkë, sepse ti je dashuria e Amerikës dhe unë jam njeriu më i pasur i Amerikës, dhe të gjithë më dëshirojnë. “

Emma Thompson: “Ai tha:‘ Unë dua t’ju ofroj strehim në një nga institucionet e mia të bukura dhe mbase mund të hamë darkë diku. Dhe unë mendova, ‘Ju po më telefononi për të më ofruar akomodime dhe darkë ?! Ju jeni të çuditshëm! ‘Unë vetëm thashë: ‘Epo kjo është shumë e sjellshme nga ana juaj. Unë do të ju telefonoj më vonë. “Dhe unë thjesht e fika telefonin dhe u thashë të gjithëve. Ishte një burim dëfrimi i madh. “

Më në fund, përmendja e veçantë duhet të shkojë tek Candice Bergen, e cila është përgjegjëse për ndoshta historinë më zbuluese të të gjitha kohërave. Ajo shkoi në një takim verbues me Trump në vitet 1970 dhe zbuloi se “ai kishte veshur një kostum në ngjyrë të tmerrshme. Paratë nuk mund t’ju blejnë asgjë, për sa kohë që është një ngjyrë e tmerrshme”.

Burimi: The Guardian

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment