Showbiz

Të gjithë do ta dëshironin një mëngjes të tillë! Ja si e zgjon Lorik Canën gruaja

Bashkëshortja e merrka Lorik Canën me të mira, i bën zgjimin e ëmbël me mengjesin në shtrat!
Featured image of article: Të gjithë do ta dëshironin një mëngjes të tillë! Ja si e zgjon Lorik Canën gruaja Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica.

Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana ka marrë zgjimin më të bukur këtë mëngjes, nga bashkëshortja e tij, Monica. Me një tabaka, mbushur me ushqime të ëmbla mengjesi, Monica i ka shkuar në shtrat Lorikut, për ta nisur këtë ditë sa më mbarë!

Ka qenë bashkëshortja e futbollistit që ka postuar momentin e ëmbël në rrjete sociale. Ajo ka ndarë në InstaStory këtë foto në të cilën shkruan italisht, por përdor vetëm një fjalë shqip (burri).

“Zgjohu burri im zgjohuuuuu…”-shkruan Monica mbi foton në të cilën duket ish-kapiteni Lorik Cana.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Epo, Lorik Cana qenka një burrë me fat! Zgjime të tilla janë një ëndërr për të gjithë…

Postimi i Monica-s në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment