DikurPolitike

Të dy veshur me blu, ishte koha kur Monika Kryemadhi parashikonte surpriza për Taulant Ballën

Fotografi Agim Rama ka postuar një foto kur Monika Kryemadhi dhe Taulant Balla, nuk ishin "armiq" me njëri-tjetrin.
Featured image of article: Të dy veshur me blu, ishte koha kur Monika Kryemadhi parashikonte surpriza për Taulant Ballën Tualant Balla dhe Monika Kryemadhi

TIRANË– Fotografi Agim Rama ka postuar në rrjetin e tij social Facebook, një foto të numrit 2 të socialistëve, Taulant Ballës me Monika Kryemadhin. 

Në foton e shkrepur disa vite më parë duket kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla me kryetaren aktuale të LSI-së, Monika Kryemadhi. 

Të ulur, Kryemadhi duket që i tregon diçka Ballës, ndërsa ky i fundit e dëgjon me vëmendje. 

Ndoshta kjo është foto e fundit mes tyre kur ishin në koalicion. Tanimë Kryemadhi është bashkuar me demokratët dhe në retorikën e saj politike e cilëson PS-në si të keqen më të madhe të këtij vendi. 

Postimi i plotë:

(k.m./dosja.al)

Shto Koment