Showbiz

“Të dua”/ Morena Taraku harron miliarderin Iranian, të cilin e quajti ‘gay’, tregon hapur lidhjen e re dhe bisedat e orëve të vona: Mos flisni kot, jam e lumtur

FOTO
Përmes rrjeteve sociale, Morena ka bërë me dije se bisedat me të dashurin e saj të ri zgjasin shumë, madje e fundit ka shjuar rreth 57 minuta.
Featured image of article: “Të dua”/ Morena Taraku harron miliarderin Iranian, të cilin e quajti ‘gay’, tregon hapur lidhjen e re dhe bisedat e orëve të vona: Mos flisni kot, jam e lumtur Morena Taraku dhe mesazhet

KOSOVË– Morena Taraku siç duket e ka harruar miliarderin iranian dhe ka nisur një marrëdhënie të re.

Përmes rrjeteve sociale, Morena ka bërë me dije se bisedat me të dashurin e saj të ri zgjasin shumë, madje e fundit ka shjuar rreth 57 minuta.

“Të dua,”- shkruan Taraku krah fotos ku shihet biseda.

Foto e publikuar nga Morena Taraku

Në një tjetër status, bukuroshja shkruan se është mjaft e lumtur në lidhjen që ka nisur dhe u kërkon njerëzve që të mos flasin kot për të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot,”– shkruan ajo krah postimi.

Morena Taraku ka qenë në një lidhje më Sasha Sobhan, një miliarder nga Irani dhe djali i Ahmed Sobhani, ish-ambasador i shtetit iranian në Venezuelë. Dyshja e përfunduan marrëdhënien e tyre në mënyrë mjaft të keqe, dhe më ofendime përmes rrjeteve sociale. Madje, Morena shkruante se Sasha ishte gay.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment