Showbiz

‘Të dua bab!’ Niko Peleshi feston ditëlindjen, e bija i bën urimin prekës: Je ushtari e heroi im

Peleshi është një nga figurat më të njohura të PS-së, pasi përveç postit të zv.kryeministrit ka mbajtur edhe atë të Ministrit të Bujqësisë. 
Featured image of article: ‘Të dua bab!’ Niko Peleshi feston ditëlindjen, e bija i bën urimin prekës: Je ushtari e heroi im Alesia dhe Niko Peleshi

TIRANË– Ditën e sotme ish-zv.kryeministri Niko Peleshi feston ditëlindjen e tij të 49-të. Vajza e tij, Alesia i ka bërë një urim të ndjerë duke postuar një foto me të.

“Gëzuar ditëlindjen shoku im i ngushtë, dashuria ime, luftëtari im, heroi im. Të dua bab‘!,”-shkruan Alesia.

Postimi i Alesia Peleshit

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peleshi është një nga figurat më të njohura të PS-së, pasi përveç postit të zv.kryeministrit ka mbajtur edhe atë të Ministrit të Bujqësisë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment