Showbiz

“Të don Robq*q*”, I ndarë nga Nora, Robert Berisha bën lëvizjen e rradhës, uron për ditëlindje vëllain e ish-partneres(FOTOT)

Robert Berisha na ka çuditur sërish me reagimet e tij, ku ditën e djeshme ka uruar vëllain e Norës për ditëlindje.
Featured image of article: “Të don Robq*q*”, I ndarë nga Nora, Robert Berisha bën lëvizjen e rradhës, uron për ditëlindje vëllain e ish-partneres(FOTOT) Nora Istrefi dhe Robert Berisha

TIRANË- Këgëtari i mirënjohur Robert Berisha është një ndër emrat e shoëbizzit shqiptar që është përfolur më së shumti në mediat rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes së tij nga Nora.

Por pavarësisht se të ndarë, çifti duket se akoma vazhdojnë të ruajnë kontaktet për hir të vajzës së tyre Renesë, dhe duke u takuar herë pas here.

Pra këto situata ngrenë dyshime për një ribashkim të çiftit, por megjithatë mbetet për t’u parë.

Ndërsa ditën e djeshme pamë që vëllai i vogël i ish-patneres së tij Norës ka pasur ditëlindjen, e në këtë rast  Roberti nuk ka hezituar ta urojë atë edhe në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Gëzuar ditëlindjen Bledush, të don Robqiqi”-ka shkruar Roberti.

Gjithashtu edhe Nora ka bërë një urim për vëllain në Instastory për ditëlindjen e tij: Gëzuar ditëlindjen vëllai im  i vogël.

A.C/Dosja.al

Shto Koment