Showbiz

Të bën për të qeshur Agron Llakaj? Eni Çobani jep përgjigjen që nuk pritej

Shpeshherë dy personazhet kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për deklaratat e tyre. Vitin e kaluar u tha se Eni dhe Agroni kanë bërë paqe, por mesa duket nuk qenka kështu.
Featured image of article: Të bën për të qeshur Agron Llakaj? Eni Çobani jep përgjigjen që nuk pritej Agron Llakaj dhe Eni Çobani

TIRANË- Agron Llakaj dhe Eni Çobani kohët e fundit nuk kanë pasur marrëdhënie të mirë. Kjo për shkak të imitimit që aktori i humorit i bën avokatës së njohur në shoë-n, Al Pazar.

Shpeshherë dy personazhet kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për deklaratat e tyre. Vitin e kaluar u tha se Eni dhe Agroni kanë bërë paqe, por mesa duket nuk qenka kështu.

Juristja ka qenë e ftuar në “Treshat” dhe gjatë intervistës është pyetur dhe për Agron Llakën. Bora Zemani drejtuesja e emisonit e pyeti nëse Agron Llakaj e bën të qeshë. Por Eni dha një përgjigje shumë befasuese dhe të prerë: Jo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo tregon se marrëdhëniae  tyre vijon të jetë e komplikuar dhe Eni Çobanit nuk i pëlqen imiti që i bëhet nga aktori.

(Dosja.al)

Një Koment në “Të bën për të qeshur Agron Llakaj? Eni Çobani jep përgjigjen që nuk pritej

  1. sikur Agron Llakaj ta imitonte Eni Cobanin nuk besoj se do i ngelej hatri njeriu…po me kete lloj "imitimi" acarohem dhe une qe e ndjek Al pazarin jo me Eni Cobani qe eshte nje zonje e vertett per profesionin qe ka per figuren e saj si femer…ai aty e bastardon,e ofendon Enin …

Shto Koment