Showbiz

Tayna më e ‘nxehtë’ se kurrë: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se…(FOTO)

Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se...
Featured image of article: Tayna më e ‘nxehtë’ se kurrë: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se…(FOTO) Tayna

TIRANË- Tayna është një ndër këngëtaret më të sukseshme të muzikës shqiptare që pëlqehet shumë nga të rinjtë dhe ka vjedhur zemrat e mijëra fansave.

Ajo është një ndër emrat e muzikës shqiptare që është përfolur vazhdimisht në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi ajo ka publikuar një foto teje provokuese në rrjetet sociale ku krahas saj shkruan: Jo valla s’po ta msheli, po po ta qeli se, është ky statusi që i reperes ndërkohë që në foto shfaqet me dorën pranë veshit duke bërë simboline e celularit.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment