Showbiz

Tayna i kërkon bashkëpunim , Agron Llakaj i kthen përgjigjen që nuk pritej

Aktori Agron Llakaj refuzon kërkesën e këngëtares Tayna për të bërë një bashkëpunim.
Featured image of article: Tayna i kërkon bashkëpunim , Agron Llakaj i kthen përgjigjen që nuk pritej Këngëtarja Tayna dhe aktori Agron Llakaj

Agron Llakaj është një ndër aktorët më të dashur të humorit me rolet e tij.

Prej vitesh në skenë Llakaj  na ka dhuruar plot role me humor dhe të qeshura.

I ftuar së fundmi në emisionin “3shat” aktori pyetet gjatë intervistës  nga Donald Veshaj: “Të ka shkruar ndonjëherë Tayna për ndonjë bashkëpunim?“.

Në përgjigjen e dhënë  aktori Agron Llakaj ka befasuar të gjithë.

“Më ka shkruar, por i thashë jo”, u shpreh Llakaj.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment