Showbiz

Për herë të parë bashkë, Tayna dhe Dafina “twerk” para të gjithëve, çmendin publikun me kërcimin

Këngëtarja Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë "çmendur" publikun me performancën e tyre të parë së bashku në një Club duke dhuruar spektakël.
Featured image of article: Për herë të parë bashkë, Tayna dhe Dafina “twerk” para të gjithëve, çmendin publikun me kërcimin Dafina Zeqiri dhe Tayna

KOSOVË– Këngëtarja Tayna dhe Dafina Zeqiri pak ditë më parë publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “Bye Bye”.

Ky është bashkëpunimi i parë mes dy artisteve dhe është pritur shumë mirë nga publiku duke arritur miliona shikime në Youtube.

Mbrëmë, dy artistet kanë performuar bashkë në një skenë, duke dhuruar performancë plot energji.

Të veshura shkurt, Dafina dhe Tayna bënin lëvizje provokuese në skenë dhe tundnin të pasmet me ‘twerk’ duke dhuruar një super atmosferë për publikun.

 

View this post on Instagram

 

@tayna @dafina.zeqiri 😍🔥

A post shared by 𝐕𝐢𝐩𝐚𝐭 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐭𝐚𝐫 𝐎𝐟𝐟𝐢𝐜𝐢𝐚𝐥 ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on


(D.K/Dosja.al)

Shto Koment