Showbiz

Tashmë janë tre, Orinda Huta dhe Turjan Hysko postojnë pozën e ëmbël buzë detit (FOTO)

Turjan Hysko dhe Orinda Huta kanë vendosur të mbajnë një tjetër pjestar në familje, një qen.
Featured image of article: Tashmë janë tre, Orinda Huta dhe Turjan Hysko postojnë pozën e ëmbël buzë detit (FOTO) Moderatorët, Turjan Hysko dhe Orinda Huta.

TIRANË– Moderatorët e njohur, Turjan Hysko dhe Orinda Huta dy vite më parë lidhën jetën e tyre në martesë bashkë. Të gjithë prisnin një lajm të bukur nga çifti i famshëm I shoëbiz-it, një bebe që do t’i plotësonte të dy.

Por, duket se ende nuk ka ardhur momenti i duhur për këtë lajm të bukur, dhe Orinda me Turjanin kanë marrë një qen, që duket se i fal shumë dashuri.

“Ne të tre,”- shkruan moderatori Turjan Hysko përbri fotos ku duken të qeshur bashkë me partneren e tij dhe anëtarin e ri në familje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fotot i ka ndarë dhe Orinda Huta, dhe ardhja e re në familje i ka lumturuar pa masë!

Moderatorët, Turjan Hysko dhe Orinda Huta.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment