Showbiz

Tashmë është zyrtare! Jozefina Topalli gjyshe për herë të parë, e bija xhiro nga liqeni me karrocë (EMRI)

Pas shumë aludimeve, ishte vetë Megi ajo qëi konfirmoi lajmet, duke postuar një foto me karrocë dhe qenin e saj. 
Featured image of article: Tashmë është zyrtare! Jozefina Topalli gjyshe për herë të parë, e bija xhiro nga liqeni me karrocë (EMRI) Megi Topalli

TIRANË– Tashmë është zyrtare! Jozefina Topalli është bërë gjyshe prej vajzës së saj, Megit. 

Pas shumë aludimeve, ishte vetë Megi ajo qëi konfirmoi lajmet, duke postuar një foto me karrocë dhe qenin e saj. 

Megi Topalli

Vetë Megi nuk ka dhënë asnjë detaj lidhur me gjininë apo me emrin e vogëlushit por ishin komentuesit ata që e “tradhëtuan”. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megi ka sjellë në jetë një djalë me emrin Nikola!

(k.m/dosja.al)

Shto Koment