Politike

Takimi me Bashën, Yuri Kim ndan foton: Jam takuar me Metën dhe Ramën 48 orët e fundit. SHBA nuk mbështet asnjë parti dhe kandidat!

Kim shkruan se SHBA nuk mbështet asnjë parti apo kandidat mirëpo mbështesin që procesi zgjedhor të vazhdojë në paqe dhe i lirë.
Featured image of article: Takimi me Bashën, Yuri Kim ndan foton: Jam takuar me Metën dhe Ramën 48 orët e fundit. SHBA nuk mbështet asnjë parti dhe kandidat! Foto e postuar nga Yuri Kim

TIRANË– Ambasadorja Yuri Kim ka ndarë në ‘Twitter’ një foto ku shihet përkrah Ramës, Metës dhe Bashës. Kjo ka qënë fotoja të cilën Kim ka zgjedhur që të përmbyllë takimet që ka bërë orët e fundit të fushatës zgjedhore me liderët politikë.

Kim shkruan se SHBA nuk mbështet asnjë parti apo kandidat mirëpo mbështesin që procesi zgjedhor të vazhdojë në paqe dhe i lirë.

POSTIMI:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Takova Kryetarin e PD-së Lulzim Basha sot, njësoj siç jam takuar me Presidentin Ilir Meta
dhe Edi Ramën në 48 orët e fundit Ne përsërisim, nuk mbështet asnjë parti apo kandidat. Por ne absolutisht mbështesim të drejtën e të gjithëve qytetarët të votojnë lirshëm dhe në paqe.

Foto e postuar nga Yuri Kim

(a.b)/dosja.al

Shto Koment