Rajoni

Baton Haxhiu fotograf i Hashim Thaçit, tradhtohet nga pasqyra (FOTO)

Takimi i tyre është ndjekur dhe një person tjetër që ka bërë dhe foton në fund, e cila është publikuar në mediat sociale.
Featured image of article: Baton Haxhiu fotograf i Hashim Thaçit, tradhtohet nga pasqyra (FOTO) Hashim Thaçi dhe Menduh Thaçi

KOSOVË- Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është takuar sot kreun e Partisë Demokratike Shqiptare të Maqedonisë së Veriut, Mendu Thaçin.

Hashim Thaçi dhe Menduh Thaçi (Baton Haxhiu duke shkrepur foton)

Takimi i tyre është ndjekur dhe një person tjetër që ka bërë dhe foton në fund, e cila është publikuar në mediat sociale. Bëhet fjalë për gazetarin Baton Haxhiu, i cili siç kuptohet ka qenë pjesë e takimit dhe është “fotograf” i Presidentit të Kosovës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga fotografia shihet se personi që ka shkrepur foto është Baton Haxhiu, dhe ky i fundit është tradhtuar nga pasqyra.b Në këtë takim, ata kanë biseduar për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut që pritet të mbahen së shpejti, ashtu si edhe për politikën dhe gjendjen e shqiptarëve në rajon.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment