Kuriozitete

Tajlandë/ Kobra gjigande 4 metra e gjatë e kapur në kanal(VIDEO)

Shpëtimtarët më vonë e lëshuan në natyrë dhe thanë se ishte një nga më të mëdhenjtë që kishin hasur ndonjëherë.

TAJLANDË- Një kobër gjigande, prej 4 metra gjatësi u zbulua në kanalizimet e disa pronave në Tajlandën jugore sëfundmi, por sipas mediave të huaja kapja e saj nuk ishte e lehtë.

Shpëtimtarët më vonë e lëshuan në natyrë dhe thanë se ishte një nga më të mëdhenjtë që kishin hasur ndonjëherë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: BBC

A.C/Dosja.al

Shto Koment