KRYESORET

nikos dendias ne tirane

Politike 20 Tetor 2020, 05:22

TIRANË– Çështja e detit Jon do të diskutohet në Gjykatën e Hagës. Kështu ka bërë me dije kryeministri Edi Rama gjatë një konference të përbashkët me...

Politike 20 Tetor 2020, 11:54

TIRANË– Ministri jashtëm grek Nikos Dendias ka përmendur edhe luftën me Turqinë. Në një konferencë të përbashkët me kryeministrin Edi Rama, Dendias tha se ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV