KRYESORET

nikolla fufi

Aktualitet 16 Prill 2021, 10:46

LEZHË– Gjykata e Kurbinit ka dhënë masën e sigurisë ‘detyrim paraqitje’ për David Medanin. Efektivi i policisë David Medani u arrestua mëngjesin e së mërku...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV