KRYESORET

Lady Gaga

Art&Argëtim 28 Mars 2021, 09:48

E merrni dot me mend sa vjeç mbushi sot Lady Gaga?

Këngetarja me famë botëore Joanne Angelina Germanotta, e njohur si Lady Gaga  është një figurë jokonvencionale në muzikë dhe sot feston ditën speciale të lindje...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV