KRYESORET

angli

Bota 2 Dhjetor 2020, 17:00

ANGLI-Një ngjarje tronditëse është raportuar nga policia në Jorkshirin jugor. Sipas DailyMail, bëhet e ditur, se katër djem adoleshentë u arrestuan sot pasi dys...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV