Showbiz

Tabuja, Kujtim Gjuzi flet për virgjërinë: Çunat e Tironës e kërkojnë…por jemi në 2019-ën (VD)

Deputeti teksa tregonte për zakonet tiranase është pyetur nga gazetarja se çfarë kriteresh duhet të plotësojë një vajzë për të marrë një çun Tirone.
Featured image of article: Tabuja, Kujtim Gjuzi flet për virgjërinë: Çunat e Tironës e kërkojnë…por jemi në 2019-ën (VD) Kujtim Gjuzi

Deputeti i njohur dhe karizmatik Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuari i Kilda Hysenbegasit këtë javë në Pop Culture.

Kilda e ka pritur Kujtimin kur ka dalë nga parlamenti dhe teksa bënim shëtitje kanë zhvilluar një intervistë “Kujtimi, çun Tirone”.

Deputeti teksa tregonte për zakonet tiranase është pyetur nga gazetarja se çfarë kriteresh duhet të plotësojë një vajzë për të marrë një çun Tirone.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kjo është sekret, mos e trego: çunat e Tironës e kanë shumë qejf virgjëreshën Mari. Domethënë virgjëresha Mari rri tek kisha katolike, çunat e Tironës shkojnë e shohin pavarësisht se mund të jenë bektashik, myslimanë e prap shkojnë e shohin, por kanë harruar që jetojmë në 2019”- ka thënë Kujtimi duke nënkuptuar se virgjëria tek vajzat është ende një temë që diskutohet dhe kërkohet nga djemtë sot.

Marrë nga Top Channel

(k.m/dosja.al)

Shto Koment