Showbiz

Sytë xixa, Miriam Cani tregon unazën e martesës, shkëlqen si një diamant(Foto)

Në maj të këtij viti teksa realizuan klipin e këngës "Duamë" Miriami dhe Albani celebruan dashurinë e tyre duke u bërë zyrtarisht burrë dhe grua në një nga vendet më të bukura në botë, në Ishujt Maldives.
Featured image of article: Sytë xixa, Miriam Cani tregon unazën e martesës, shkëlqen si një diamant(Foto) Miriam Cani

TIRANË – Këngëtarja e njohur Miriam Cani dhe partneri i saj në të njëtin profesionon Alban Skënderaj janë një prej çifteve të showbizzit më të dashur për publikun shqiptar.

Ata janë prindër të një vajze, Amelisë, ndërsa Miriami tashmë është në pritjen e ëmbël të një fëmije të dytë.

Kujtojmë që gjatë verës kur çifti realizoi edhe klipin e këngës ‘Duamë’, në ishujt Maldives teksa çifti zhvilluan edhe një ceremoni martese.

Ndërkohë që klipi i këngës u prit shumë mirë nga të gjithë fansat dhe ceremonia dukej me të vërtetë madhështore dhe e pakrahasueshme, nuk kishim vënë re detajin më të rëndësishëm, unazën në gishtin e Miriamit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i Miriamit në Instagram

Por në një  postim të fundit në Instgram, ku ka nxjerrë në pah dorën e majtë në të cilën shkëlqen një unazë  shumë e bukur.

A.C/Dosja.al

Shto Koment