Showbiz

Surprizë nga tapeti i kuq! Çifti i famshëm i aktorëve në pritje të fëmijës së tretë

Aktorja e famshme, Blake Lively zgjodhi këtë tapet të kuq për të dhënë lajmin e ëmbël se është në pritje të fëmijës së tretë.
Featured image of article: Surprizë nga tapeti i kuq! Çifti i famshëm i aktorëve në pritje të fëmijës së tretë Aktorët, Blake Lively dhe Ryan Reynolds me fëmijët.

Ryan Reynolds dhe Blake Lively njihen ndryshe si një nga çiftet më të dashura të Hollywood-it. Në çdo tapet të kuq ata shfaqen pranë njeri-tjetrit, më të dashuruar se kurrë dhe janë një nga familjet e lumura tw showbiz-it në Amerikë.

Blake Lively u shfaq në premierën e “Dedetive Pikachu”, bashkë me partnerin e saj.  Të gjithë u surprizuan kur panë se në fustanin e verdhë dhe plot shkëlqim të aktores shfaqej barku i rrumbullakosur. Ata dhanë lajmin se po bëhen prindër për herë të tretë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aktorja parakaloi në tapetin e kuq në një super formë dhe e qeshur. Ata e kishin ruajtur shtatzëninë për shumë kohë dhe kjo ishte një surprizë për të gjithë, edhe pse gjinia e foshnjës nuk dihet ende.

L.K/Dosja.al

Shto Koment