Showbiz

Surpriza me qirinj dhe drita në natyrë, Xhensila i bën urimin e ëmbël Besit në përvjetorin e martesës (VD)

Çifti i showbizzit më i dashur për shqiptarët, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku kanë festuar ditën e djeshme përvjetorin e dytë të martesës.

TIRANË- Të dy njihen për surprizat e bukura që dinë të bëjnë, por dje pamë që vetëm Besi publikoi urimin e përvjetorit për Xhensilën, ndërsa kjo e fundit në orët e vona të darkës ka treguar se i ka bërë një surprizë mjaftë të bukur partnerit të saj.

Xhensila ndryshe nga Besi duket se ka punuar dhe është lodhur më shumë për surprizën e përvjetorit të dytë të martesës.

Në videot e publikuara në Instastory Xhensila tregon surprizën që ka organizuar në natyrë, e mbushur plotë me drita ushqime dhe qirinj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në videot e postuara dëgjohet që Besi e falenderon Xhensilën për surprizën dhe faktin që është munduar. E nga ana tjetër këngëtarja i thotë që unë jam domatja jote, një ndër perimet që Besi e ka të parapëlqyeren e tij.

A.C/Dosja.al

Shto Koment