Showbiz

Kjo ishte surpriza më e bukur që Kim Kardashian mund t’i bënte reperit të njohur shqiptar

Mjafton një video e postuar në Instagram me muzikën e tij në sfond nga Kim Kardashian dhe dita e reperit Gashi është më e bukura.
Featured image of article: Kjo ishte surpriza më e bukur që Kim Kardashian mund t’i bënte reperit të njohur shqiptar Kim Kardashian dhe M.U.A Mario Dedivanovic.
Përditësuar:

Reperi i njohur Gashi, i cili çdo ditë e më shumë po arrin majat e suksesit në skenën ndërkombëtare. Dita e sotme paska qenë një nga më të lumturat për të dhe shkaktarje e gjithë kësaj është Kim Kardashian.

Kim postoi një video me motrën e saj, Kourtney Kardashian, të dyja ishin në makinë dhe po dëgjonin muzikë, pikërisht këngë e re të reperit shqiptar, ‘My Year’ dhe mesa duke ky po do të jetë viti i tij.

Postimi i Kim Kardashian në Instagram.

Gashi sapo e ka dëgjuar këtë, ka postuar menjëherë në profilin e tij në Twitter.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Gashit në Instagram dhe Twitter.

Kënga e Gashit dhe G-Eazy, ‘My year’.

L.K/Dosja.al

Shto Koment