Aktualitet

Superaksioni antikanabis, dalin emrat e të ndaluarve në Tepelenë

Dosja.al ka mësuar emrat e disa prej të ndaluarve, të cilët janë: Edi Ballia, Arbër Brahimi, Shpëtim Brahimi dhe Agron Manka.
Featured image of article: Superaksioni antikanabis, dalin emrat e të ndaluarve në Tepelenë Foto ilustruese

TEPELENË– Zbardhen emrat e shtatë personave të ndaluar ditën e sotme në Tepelenë gjatë operacionit antikanabis. (Lexo këtu)

Dosja.al ka mësuar emrat e disa prej të ndaluarve, të cilët janë: Edi Ballia, Arbër Brahimi, Shpëtim Brahimi dhe Agron Manka.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment