Showbiz

“Super pjeshka, të të provoj…”, ndjekësi joshes pas fustanit të ngushtë të Hygerta Sakos, moderatorja: Gabim, jam kumbull!

I joshur nga bukuria e gazetares, ndjekësi e ka cilësuar Hygertën si 'superpjeshkë'.
Featured image of article: “Super pjeshka, të të provoj…”, ndjekësi joshes pas fustanit të ngushtë të Hygerta Sakos, moderatorja: Gabim, jam kumbull! Hygerta Sako
Përditësuar:

TIRANË– Një nga ndjekësit e moderatores Hygerta Sako është mahnitur kur kjo e fundit ka publikuar një foto me një fustan të zi e të ngushtë pas trupi.

I joshur nga bukuria e gazetares, ndjekësi e ka cilësuar Hygertën si ‘superpjeshkë’.

Poshtë këtij komenti, Sako ka repliakuar, duke e korigjuar ndjekësin, teksa i shkruan se ajo është kumbull dhe jo pjeshkë.

 “Super pjeshka e TVSH-së,”- shkruan ndjekësi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 “Gabim! Jam kumbull!”- ja kthen moderatorja

“Ndoshta. Duhet të të provoj atëherë,”- shkruan sërish ndjekësi.

 “Ëndrrat i ke personale, nuk t’i gjykoj,”- i përgjigjet Hygerta në fund.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment