Showbiz

Super në formë me të pasmet ekspozuar, në krahët e Olsi Bylykut pushimet e zjarrta të çiftit (FOTOT)

Olsi Bylyku dhe e dashura e tij Egli po shijojnë disa ditë pushimesh në Zakynthos.
Featured image of article: Super në formë me të pasmet ekspozuar, në krahët e Olsi Bylykut pushimet e zjarrta të çiftit (FOTOT) Aktori i humorit, Olsi Bylyku dhe e dashura e tij, Egli Tako.

Aktori i humorit Olsi Bylyku dhe e dashura e tij Egli kanë ndarë foton romantike nga pushimet buzë detit. Më të dashuruar se kurrë, Olsi dhe e dashura e tij kanë shijuar çdo moment. Veshur me rrobe banjo, në ujin e kristaltë Olsi Bylyku ka mbajtur në krah të dashurën e tij.

Super në formë, me të pasmet eskpozuar dhe e buzëqeshur në krahët e partnerit, Egli duket e lumtur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pak kohë më parë çifti bënë të njohur lidhjen e tyre dhe aktori i humorit e njohu për publikun e gjerë, duke treguar dhe historinë e tij të dashurisë me vajzën që studion për kanto.

Postimi i Olsi Bylykut.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment