Bota

Sulm me thika në Gjermani/ Tre të vdekur, mbeten të plagosur 6 persona, policia rrethon zonën

 • Me thikë në dorë dhe zbathur! Del video e sulmit në Gjermani, momenti kur AUTORI terrorizon qytetarët, vret 3 prej tyre
 • Ngjarja është regjistruar në qytetin e Wurzburg dhe motivet e këtij sulmi të rëndë janë ende të paqarta.
  Featured image of article: Sulm me thika në Gjermani/ Tre të vdekur, mbeten të plagosur 6 persona, policia rrethon zonën Pamje nga sulmi ne Gjermani

  GJERMANI– Një sulm me thika ka tronditur ditën e sotme Gjermaninë. Nga sulmi kanë vdekur 3 persona, ndërkohë që kanë mbetur të plagosur 6 të tjerë.

  Ngjarja është regjistruar në qytetin e Wurzburg dhe motivet e këtij sulmi të rëndë janë ende të paqarta. Mediat gjermane bëjnë me dije se zona është rrethuar nga forca të shumta policie, ndërkohë që agresori është neutralizuar.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Policia ka mbyllur pjesët e qendrës së qytetit dhe u kërkoi banorëve të qëndronin larg.

  (a.b)/dosja.al

  Shto Koment