Showbiz

‘Sulltaneshë’ Hyrrem nxjerr të pasmet në fushë në tapetin e kuq! Me një fustan rrjete s’i lë vend imagjinatës

Aktorja e famshme, Meryem Uzerli ka marrë pjesë në ‘Festivalin e Kanës’ në Francë, me një fustan të tejdukshëm që ja nxirrte të gjitha hiret në pah.
Featured image of article: ‘Sulltaneshë’ Hyrrem nxjerr të pasmet në fushë në tapetin e kuq! Me një fustan rrjete s’i lë vend imagjinatës Aktorja turke, Meryem Uzerli.

FRANCË– Të gjithë e kujtojnë sulltaneshën Hyrrem që u  bë shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar, pas pjesmarrjes në serialin turk “Sulltani i madhërishëm”.

Por, aktorja që gjithmonë jemi mësuar ta shikojmë me veshjet e plota dhe pa dekolte, kësaj radhe i ka ‘shkelur’ rregullat. Meryem Uzerli ka marrë pjesë në ‘Festivalin e Kanës” duke na befasuar me paraqitjen e saj.

Ajo është paraqitur në tapetin e kuq vetëm me një fustan rrjete të punuar me gurë vezullues, por që ishte totalisht i tejdukshëm. Nga fotot e postuara në profilin e aktores dallohet qartë se sa transparent është fustani që ajo ka zgjedhur, duke i nxjerr të pasmet në fushë.

 

View this post on Instagram

 

#aboutlastnight Opening Ceremony 72.Cannes Filmfestival 👗 @maison_estheremaryline #cannes #cannesfilmfestival #redcarpet

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

 

View this post on Instagram

 

#aboutlastnight Opening Ceremony 72.Cannes Filmfestival 👗 @maison_estheremaryline #cannes #cannesfilmfestival #redcarpet

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Shto Koment