Showbiz

Dolën në lajme, Flori Mumajesi dhe djemtë e grupit ‘Threedots’ nuk përmbahen: Tëmën ueyyy…

FOTO
Me hitin e verës 'Nina', Flori Mumajesi dhe djemtë dalin në lajme.
Featured image of article: Dolën në lajme, Flori Mumajesi dhe djemtë e grupit ‘Threedots’ nuk përmbahen: Tëmën ueyyy… Flori Mumajesi, Bruno, Klajdi Haruni

TIRANË- Kënga ‘Nina’ e Flori Mumajesit, Klajdi Harunit dhe Bruno e publikuar së fundmi po korr suksese.

Me humor Klajdi Haruni, Flori Mumajesi kanë ndarë në rrjetet sociale se kanë dalë në një edicion lajmesh, në lidhje me këtë këngë.

Tëmën kemi dalë në lajme ueyy,”- shkruan Klajdi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky moment është filmuar nga Klajdi e më pas është shpërndarë nga pjestarët e tjerë të grupit ‘Threedots’.

(f.i/dosja.al)

Shto Koment