Sport

SUEDI/ Vetëm 15 minuta stërvitje, Ibrahimovic largohet nga fusha me fizioterapistin, ndaj Estonisë pritet të…

Sulmuesi i Milani qëndroi në fushë vetëm 15 minuta dhe u largua së bashku me me fizioterapistin Christian Andersson.
Featured image of article: SUEDI/ Vetëm 15 minuta stërvitje, Ibrahimovic largohet nga fusha me fizioterapistin, ndaj Estonisë pritet të… Zlatan Ibrahimovic

SUEDI– Në seancën e fundit stërvitore të Suedisë, Zlatan Ibrahimovic u detyrua të braktiste stërvitjen. Sulmuesi i Milani qëndroi në fushë vetëm 15 minuta dhe u largua së bashku me  me fizioterapistin Christian Andersson.

Nuk ka asnjë alarm sa i përket gjendjes së lojtarit, por sipas ‘Expresses’, ishte planifikuar që Ibra të zhvillonte vetëm një pjesë së seancës me grupin dhe pastaj vazhdonte përgatitjen në një nivel individual.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sulmuesi do të kthehet në Milano të enjten, për të qënë gati në ndeshjen e së shtunës kundër Sampdorias, takim që do të luhet në orën 12:30 në stadiumin “San Siro”.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment