Politike

Stuhia e dëborës në Elbasan, Balla i përgjigjet opozitës: Komentoni nga divani i ngrohtë…

Taulant Balla garanton se autoritetet po ndjekin nga afër punën për hapjen e rrugëve, riparimin e defekteve dhe rrjetin e energjisë elektrike.
Featured image of article: Stuhia e dëborës në Elbasan, Balla i përgjigjet opozitës: Komentoni nga divani i ngrohtë…

TIRANË- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla i është përgjigjur akuzave të opozitës për akset e bllokuara dhe problemet në qarkun e Elbasanit. Balla garanton se autoritetet po ndjekin nga afër punën për hapjen e rrugëve, riparimin e defekteve dhe rrjetin e energjisë elektrike.

STATUSI NGA TAULANT BALLA

Kjo stuhi dëbore nuk është parë asnjëherë në Qarkun Elbasan dhe duket se reshjet do të vazhdojnë edhe gjatë natës dhe nesër paradite. Ndërsa ndjekim nga afër punën që vazhdon për hapjen e rrugëve, riparimin e defekteve në rrjetin e energjisë elektrike, garantimin e shërbimit të urgjencës në çdo shtëpi, na duhet të dëgjojmë edhe gaztorët e opozitës që komentojnë punën nga divani i ngrohtë i vilave që shtohen në kohë pandemie.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: HARTA-LIVE: Shqipëria vishet me të bardha/ Dëbora mbulon edhe Tiranën, MAS mbyll shkollat për 3 ditë: Mësim online! ARRSH-shoferëve: Mbani zinxhirë! (VD-FT)

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Stuhia e dëborës në Elbasan, Balla i përgjigjet opozitës: Komentoni nga divani i ngrohtë…

  1. Kokë 7 cepshi i Librazhdit pyet per Bashen…O legen o ti qe ke 10 milion euro po nuk ke shans te drejtosh cepat e kokes,o kafshe pylli….Basha eshte me popullin i bllokuar ne rruge.Edrama yt po thith koka dhe eshte bere dru .Ai eshte ne divan o zar

Shto Koment