Kulture

Studiot e ‘Warner Bros’ të rrezikuara nga flakët, policia evakuon të gjithë banorët, aktori 89-vjeçar qëndron brenda kompanisë

Aktori 89-vjeçar Clint Eastwood, nuk ka tentuar aspak të shpëtojë nga flakët duke thënë se ai nuk është larguar për faktin se ka qenë duke punuar për të përfunduar filmit të tij.
Featured image of article: Studiot e ‘Warner Bros’ të rrezikuara nga flakët, policia evakuon të gjithë banorët, aktori 89-vjeçar qëndron brenda kompanisë Clint Eastwood

SHBA- Ditën e djeshme një zjarr ka përfshirë studiot e kompanisë “Warner Bros”. Për shkak të këtij incidenti policia lokale ka arritur të evakuuojë të gjithë banorët që gjendeshin në vendngjarje për shkak se flakët ishin mjaft të fuqishme dhe rreziku ishte i lartë.

Ndërkohë që të gjithë vraponin të largoheshin e të shpëtonin jetën, i vetmi që nuk ka pranuar të largohet ka qenë aktori 89- vjeçar Clint Eastwood, dhe arsyeja e fortë që ai nuk është larguar ka qenë mospërfundimi i filmit të tij.

Clint Eastwood

“Unë jam mirë, kam një punë për të përfunduar” – ka qenë përgjigjia e aktorit për policinë, ndërsa këtë lajm e ka bërë publik përmes rrjeteve sociale edhe djali i tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo foto është bërë orë më parë.Siguria na tha të evakuonim të gjithë ata që ishin në studio. Por babai im 89 vjeçar tha: Jam mirë kam një punë për të bërë duke u kthyer sërish në studio‘.- ka qenë ky reagimi i djalit të aktorit të madh krahas fotos që flakët po i afroheshin zonës.

Burimi: hertfordshiremercury

A.C/Dosja.al

Shto Koment