Kuriozitete

Striptizëm me maska dhe doreza/ Amerika ndryshe nga bota hap lokalet e argëtimit për të rriturit

Tashmë është koha që bota ti rikthehet normalitetit dhe të hapen të gjitha bizneset pak nga pak e këtë gjë po bën dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Featured image of article: Striptizëm me maska dhe doreza/ Amerika ndryshe nga bota hap lokalet e argëtimit për të rriturit Club Striptizmi
Përditësuar:

AMERIKE– Dy muaj pas pandemisë Amerika po fillon të lehtësojë masat që nga hapja e sektorëve të ndryshëm. Një ndër bizneset e para që u hap në këtë shtet është ai i lokaleve të striptizmit. Nga gjendja e krijuar duhet qe balerinet të punojnë me maska dhe doreza, ndryshe nga se çfarë ishim mësuar të shikonim.

Den Strip Club në Cheyenne, Wyoming është një nga vendet më të njohura në vend për argëtimin e të rriturve ku mblidhen shumë persona. Tashmë këtë herë numri i njerëzve do jetë më i kufizuar pasi duhet të ketë distancë mes njëri-tjetrit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Maskat dhe dorezat do jenë të pandashme si nga ana e vajzave që kërcejnë ashtu dhe nga ana e klientëve.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment