Showbiz

Qëlloi dhjetra herë me plumba mbi kokë, Stresi ‘pushkaton’ Noizyn: Bën shumë zhurmë për asgjë

Stresi ka treguar preferencat e tij në muzikë. Më i pëlqyeri për të është Flori Mumajesi.
Featured image of article: Qëlloi dhjetra herë me plumba mbi kokë, Stresi ‘pushkaton’ Noizyn: Bën shumë zhurmë për asgjë Stresi dhe Noizy

Tiranë– I ftuar mbrëmjen e së shtunës në shtunës në emisionin, “Shiko Kush LUAN” ,reperi i njohur Stresi është vënë  përballë lojës, “Paintball” , ku duhet të qëllosh bi foton e një personazh që t’i përzgjedh në bazë të pyetjes që të bëhet.

Në këtë rast Stresi ka qëlluar  me dhjetëra herë mbi foton e Noizy-y,  i cili prej kohësh është cilësuar si rivali i tij në rep, pasi sipas tij është ndër personazhet që bën shumë zhurmë për asgjë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Ndërsa ai na tregoi se këngë e Flori Mumajesit do t’i dëgjonte në çdo kohë. Ndërsa për Soni Malajt ai do t’i dëshironte më shumë sukses pasi nuk ka aq sa ajo meriton.

Enca nuk është në preferencat e reperit por, ky i fundit nuk ia kursen pëlqimet në Instagram, ndërsa për Fjolla Morinën ai do zgjidhte ti jepte një rol tjetër në showbiz, pra të mos jetë më këngëtare.

J.V.A.C/Dosja.al

Shto Koment