Showbiz

“Jeta fillon duke dashuruar atë”/ Stresi publikon mesazhet me nënën dhe shfaqet i përlotur: Më ka marrë malli (si i përgjigjet e ëma)

Stresi ka treguar sërish se me nënën e tij ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.
Featured image of article: “Jeta fillon duke dashuruar atë”/ Stresi publikon mesazhet me nënën dhe shfaqet i përlotur: Më ka marrë malli (si i përgjigjet e ëma) Stresi dhe nëna e tij
Përditësuar:

Tiranë- Reperi Stresi gjithmonë ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me nënën e tij.  Së fundmi reperi ndodhet jashtë shtetit për t’u marrë me disa projekte muzikore, por ka treguar se nëna e tij i mungon shumë. Në rrjetin social Instagram,  ai ka treguar disa mesazhe që ka shkëmbyer me të.

Në to ai i shkruan së ëmës se në fund të muajit kthehet, ndërsa ajo i uron që Zoti ta ketë nën kujdes.

Ky i fundit ka vijuar më tej: “A e din se jeta fillon duke e zgju, e dashuru, me fytyrën e nënës, çdo dashuri lind e përfundon aty.”. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Mesazhet

Stresi këtë postim e ka shoqëruar me një emoji të përlotur. Mesa duket ai është prekur shumë që nënën e ka larg.

J.V/Dpsja.al 

Shto Koment