Showbiz

Stresi i lënduar? Çfarë shkruan sot për Keisin pas ndarjes (FOTO)

Strei pas ndarjes nga Keisi ka shkruar sot: Buzëqesh që mos ta marrin vesh.
Featured image of article: Stresi i lënduar? Çfarë shkruan sot për Keisin pas ndarjes (FOTO) Stresi

Tiranë- Pas ndarjes nga Kejsi, Stresi nuk i ka të pakta edhe mesazhet që përcjell. Ende nuk dihet se ç’ndodhi mes çiftit, mirëpo Keisi bëri gati valixhet dhe u nis për në Kanada. Përfundimisht ata u ndanë.

Pas largimit të saj, Stresi ka hapur zemrën në një postim në Instagram duke lënë të kuptohet se është i mërzitur nga kjo situatë mes tyre. “Buzëqesh që mos ta marrin vesh”, janë fjalët e Stresit në foto, ku në fakt shfaqet i buzëqeshur.

Pak ditë më parë Stresi publikoi edhe këngën e “Big Booty” ku u shfaq mes femrave.

J.V/Dosja.al

Një Koment në “Stresi i lënduar? Çfarë shkruan sot për Keisin pas ndarjes (FOTO)

  1. Po ti, laperuc, mora alamet vajzet dhe ban ashi videosh me lloj lloj femnash! mo u ban burr i keq!

Shto Koment