Showbiz

Stresi e uroi për ditëlindje/ Habit Keisi, ja si e do kalojë ditën e Shën Valentinit (FOTO)

Keisi ka treguar se sot do të jetë në punë.
Featured image of article: Stresi e uroi për ditëlindje/ Habit Keisi, ja si e do kalojë ditën e Shën Valentinit (FOTO) Stresi dhe Keisi

Tiranë- Streri dhe Keisi kohët e fundit na kanë ngjallur dyshimet se mund të jenë sërish bashkë. Disa ditë më parë ish-partnerja e Stresit, Keisi, festoi 24-vjetorin e saj të lindjes. Por nuk mungoi edhe një urim nga ana e reperit . “Gëzuar ditëlindjen”– shkruante Stresi krahas fotos të cilën Keisi e ripostoi në profilin e saj, duke e falenderuar gjithashtu publikisht.

Por, e pyetur në InstaStory se si e mendon këtë 14 shkurt, ish-partnerja e Stresit na la të kuptojmë se ata të dy vazhdojnë ende të ndarë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë”– tregon Keisi.  Mesa duket ata kanë ngelur vetëm miq.

Foto e publikuar nga Keisi

J.V/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment