Showbiz

“Ja dole i vetëm”, Stresi ‘tradhëton’ demokratët, elozhe një tjetër lideri politik: Jam me ty

Ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim këngëtarin, i çili njihet si një mbështetës i zjarrtë i Partisë Demokratike, reperi këtë radhë ka shkruar fjalë të mëdha për Kurtin.
Featured image of article: “Ja dole i vetëm”, Stresi ‘tradhëton’ demokratët, elozhe një tjetër lideri politik: Jam me ty Reperi Stresi
Përditësuar:

TIRANË– Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi i ka thurur elozhe Albin Kurtit, liderit të Vetëvendosje. Ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim këngëtarin, i çili njihet si një mbështetës i zjarrtë i Partisë Demokratike, reperi këtë radhë ka shkruar fjalë të mëdha për Kurtin.

“Ti i vetëm ja dole deri këtu i nderuar dhe të shkon ta mbash vetëm qeverinë sepse populli të do ty dhe Shqipëria është me ty,”– shkruan Stresi krahas fotos së Albin Kurtit.

Foto e publikuar nga Stresi

Siç duket reperi tashmë gëzon një respekt të veçantë për liderin e “Vetëvendosje”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/dosja.al)

Shto Koment