Showbiz

Stresi dëfrehet me shokët, Kejsi e provokon nga Amerika! Me dorën pranë vendit intim tregon më shumë se ç’duhet (FOTO)

Stresi këngë e kërcim me shokët, Kejsi e përshëndet me foton provokuese nga Amerika.
Featured image of article: Stresi dëfrehet me shokët, Kejsi e provokon nga Amerika! Me dorën pranë vendit intim tregon më shumë se ç’duhet (FOTO) Reperi, Stresi dhe ish- e fejuara Kejsi.

TIRANË– Arkimed Lushaj dhe ish-e fejuara e tij Kejsi, pas ndarjes së bujshme, duket se akoma nuk kanë mundur ta harrojnë njëri tjetrin.

Nëpërmjet postimeve dedikuese në rrjete sociale, reperi dhe bukuroshja gjejnë kohën për të bërë postime të dedikuara.

Ndërsa Stresi kërcen e këndon me shoqërinë e ngushtë në studion e tij, Kejsi ka menduar ta përshëndesë me një foto provokuese, duke i treguar ç’ka humbur.

Veshur sport, me barkun jashtë dhe një palë xhinse me shumë të grisura, Kejsi ka vendosur dorën pranë vendit intim duke ulur pantallonat më shumë se ç’duhet.

“Për shopping”- shkruan Kejsi, duke treguar se nuk do t’ja dijë për ndarje.

Një mesazh për ish-partnerin e saj ky?!      

Stresi dëfrehet me shokët.
Postimi i Kejsi Lushajt.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment