Aktualitet

“Story” e fundit para xhiros fatale! Çfarë kishte postuar Jehon Breçani para se të aksidentonte 30-vjeçaren

5 orë më parë, para goditjes fatale, ai kishte postuar në rrjetin e tij social në Instagram. Pikërisht një foto nga timoni i mjetit që drejtonte. 
Featured image of article: “Story” e fundit para xhiros fatale! Çfarë kishte postuar Jehon Breçani para se të aksidentonte 30-vjeçaren Jehon Breçani

TIRANË– 19-vjeçari Jehon Breçani është shoferi i mjetit që u përfshi në një aksident, pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë. 5 orë më parë, para goditjes fatale, ai kishte postuar në rrjetin e tij social në Instagram. Pikërisht një foto nga timoni i mjetit që drejtonte. 

Postimi

LAJMI KRYESOR: Humb kontrollin e ‘Benz-it’, 19-vjeçari merr para gruan shtatzënë dhe i këput këmbët, Policia: E reja është rëndë në spital! Shoferi, djali i ish-zv.drejtorit të Policisë, Erzen Breçani

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m.dosja.al)

Shto Koment