Bota

Steve Jobs është gjallë?! Fotoja që po trazon rrjetin

Ai shihet i ulur në një stol dhe i veshur me diçka ngjyrë kafe.
Featured image of article: Steve Jobs është gjallë?! Fotoja që po trazon rrjetin Steve Jobs dhe fotoja virale

TIRANË– Një foto e publikuar në rrjetet sociale, po i bën njerëzit të mendojnë se themeluesi i “Apple”, Steve Jibs është ende gjallë. Është një foto e publikuar në “Reddit”, ajo që po bën xhiron e rrjetit.

Shumë njerëz kanë aluduar se personi në foto mund të jetë Jobs. Por ka edhe nga ata që nuk e besojnë këtë gjë, pasi në dorën e personit në foto nuk është ora “Apple”, që Steve mbante gjithmonë të vënë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar në rrjet

Steve Jobs ndërroi jetë në vitin 2011 në moshën 56-vjeçare pas një beteje të gjatë me kancerin.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment