Aktualitet

Sqarohet Bujar Kapexhiu: Nanon do ta vras, por jo me revolver

Karikaturisti shtoi se Nanon, do ta vrasë, por jo me revolver. Kapexhiou tha se analisitin do ta godasë me një karikaturë.
Featured image of article: Sqarohet Bujar Kapexhiu: Nanon do ta vras, por jo me revolver Bujar Kapexhiu dhe Mustafa Nano

TIRANË– Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka sqaruar deklaratën e tij, pasi tha se Mustafa Nanon, mund edhe ta vriste, nëse e prekte në gjëra të shenjta. Në një lidhje me Skype, në “Open”, pak minuta pasi bëri deklaratën e bujshme, Kapexhiu tha se nuk e kishte fjalën për një vrasje, në kuptimin e saj të parë.

Karikaturisti shtoi se Nanon, do ta vrasë, por jo me revolver. Kapexhiou tha se analisitin do ta godasë me një karikaturë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Do ta vras Nanon….në dorë nuk do të kem një revolver, por një penë që ta bëj karikaturë. Çfarë ti them tjetër unë Muçit?”- tha Kapexhiu.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment