Showbiz

S’pushojnë gafat e anglishtes së Jonida Maliqit, rrjeti tërbohet nga shprehjet epike (VD)

Jonida Maliqi është kthyer në hitin e momentit në rrjetet sociale.
Featured image of article: S’pushojnë gafat e anglishtes së Jonida Maliqit, rrjeti tërbohet nga shprehjet epike (VD) Jonida Maliqi

Më shumë bujë se kënga, kanë bërë gafat e këngëtares me gjuhën angleze, që e kanë kthyer objekt diskutimi në rrjet.

Pas videos së parë, që u publikua nga Dosja.al mëngjesin e sotëm, Maliqi vazhdon me gafat e saj.

Sipas rregullave të Eurovizionit, ajo është marrë në pyetje nga një gazetar dhe Maliqi, ngatërroi disa herë fjalët “prapaskena”, foljen “fle”, që nga “slept”, e shqiptoi “slipt”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në sy të ndjekësve të shumtë, ka rënë edhe e qeshura e saj. Ajo nuk ka ndaluar të qeshurën, duke tentuar ndoshta të mbulojë gafat.

F.G/Dosja.al

Shto Koment