Politike

“S’po ta prish”/ I shkoi në shtëpi, kryefamiljari në Shijak detyron Ramën të heqë këpucët, kryeministri akuzon Ahmetajn: Ky më ka vjedhur çorapet…

VIDEO
Pas kësaj familjeje, kryeministri Edi Rama u përball dhe me anëtarët e familjes Osman Rusi. Por përpara se të hynte në këtë shtëpi, Osman Rusi i kërkoi Ramës që të hiqte këpucës. Kështu kreu i qeverisë dhe ministri Ahmetaj, hoqën këpucët për tu futur brenda.
Featured image of article: “S’po ta prish”/ I shkoi në shtëpi, kryefamiljari në Shijak detyron Ramën të heqë këpucët, kryeministri akuzon Ahmetajn: Ky më ka vjedhur çorapet… Edi Rama dhe Arben Ahmetaj

SHIJAK– Kryeministri Edi Rama ishte sot në Shijak ku inaguroi shtëpinë e re të qytetarit Avni Doda. Bashkë me ministri Arben Ahmetaj, Rama shkoi në Shijak ku i dorëzoi të shoqes së Dodajt, çelësat e shtëpisë së re.

Zonja e ka, ti mbrapa,”– tha Rama dhe i dorëzoi çelësat gruas. Më pas u futën në shtëpi dhe bënë një tur të vogël. Më pas, kreu i qeverisë u përshëndet me këtë familje dhe shkoi në një tjetër shtëpi, në atë të familjes Gjepali.

Pas kësaj familjeje, kryeministri Edi Rama u përball dhe me anëtarët e familjes Osman Rusi. Por përpara se të hynte në këtë shtëpi, Osman Rusi i kërkoi Ramës që të hiqte këpucës. Kështu kreu i qeverisë dhe ministri Ahmetaj, hoqën këpucët për tu futur brenda.

Këtu Rama akuzoi Ahmetajn se i kishte vjedhur çorapet.

Pjesë nga biseda

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rama: Unë nuk i heq asnjëherë këpucët, Osman…

Kryefamiljari: Mirë është me i hek!

Rama: Epo po i heq atëherë, s’po ta prish…duhet me i ndjek rregullat e familjarit

Rama: Ky (Ahmetaj) më ka vjedhur çorapet! Më para i kam pas unë kështu…

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““S’po ta prish”/ I shkoi në shtëpi, kryefamiljari në Shijak detyron Ramën të heqë këpucët, kryeministri akuzon Ahmetajn: Ky më ka vjedhur çorapet…

  1. O rroberrr irrrrr …shijaku esht i djatht …bej ca do beshh se ne shijak ….do marrresh te ngjantinnnn

Shto Koment